wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Warunki gwarancji KFA
Kontakt
 • TOMSAN
  Korytów A, ul. Dębowa 4c
  96-300 Żyrardów
  NIP: 838-160-94-74

 • E-mail:tomsan@tomsan.pl
 • Telefon501-380-668
  46-854-15-40
  46-811-41-05
 • Fax46 811-41-06
 • Godziny działania sklepupn-pt 9-18
Dodatkowe opcje przeglądania
Certyfikat Rzetelny Przedsiębiorca
 • tpay.com
 • Przelewy24

Warunki gwarancji KFA

Warunki gwarancji KFA
 1. Armatura Kraków Spółka akcyjna udziela 100-letniej gwarancji na elementy odlewane oraz 5- letniej na bezawaryjną pracę głowic w bateriach dwu uchwytowych i regulatorów ceramicznych w bateriach jednouchwytowych. Regulatory w bateriach termostatycznych objęte są 3 letnią gwarancją. Układ elektromagnetyczny w bateriach bezdotykowych i układ mechaniczny w zaworach z otwarciem czasowym objęte są 2 letnią gwarancją. Zawory, natryski oraz przełączniki natrysku objęte są 2 letnią gwarancją.
 2. Pozostałe elementy baterii w tym uszczelnienie objęte są 12 miesięczną gwarancją.
 3. Gwarancją objęte są wady ukryte, które ujawnione zostaną w okresie gwarancji.
 4. Gwarancją nie objęta jest konserwacja armatury, czyszczenie filtrów siatkowych oraz bateria 9V (dotyczy baterii bezdotykowych).
 5. Reklamacja winna zostać zgłoszona w detalicznym punkcie sprzedaży lub do producenta na bezpłatny numer infolinii 800433 334 przed upływem 2 miesięcy od daty stwierdzenia wady.
 6. Armatura Kraków Spółka Akcyjna zastrzega sobie prawo wyboru sposobu usunięcia wady lub wymiany wadliwej baterii na nową tego samego lub najbardziej zbliżonego modelu w przypadku niedotrzymania terminu naprawy. Armatura Kraków Spółka Akcyjna w przypadku nieuzasadnionego zgłoszenia zastrzega sobie prawo obciążenia zgłaszającego reklamację kosztami jej weryfikacji.
 7. Naprawa lub wymiana wyrobu nastąpi w terminie do 14 dni od daty zgłoszenia wady.
 8. Uprawnienia z tytułu gwarancji przysługują po przedłożeniu prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej wraz z dowodem zakupu.
 9. Przed zamontowaniem baterie należy przechowywać w pomieszczeniach suchych o wilgotności względnej nie większej niż 70% i temperaturze nie niższej niż O%C, a w pomieszczeniach składowania nie powinny znajdować się związki chemiczne działające korodująco. Uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego przechowywania nie będą uznawane.
 10. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy kupującego na skutek niewłaściwego przechowywania, nieprawidłowego montażu, użytkowania, samodzielnych napraw i przeróbek.
 11. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zanieczyszczeniami wody lub przewodów sieci wodociągowej. Przed montażem instalacja wodna musi zostać przepłukana.
 1. Nie będą uznawane reklamacje mechanicznych uszkodzeń powierzchni baterii (np. rysy) zgłoszone po zakupie oraz uszkodzenia powierzchni powstałe na skutek czyszczenia nieodpowiednimi środkami (np. proszkiem czyszczącym lub środkami zawierającymi kwas, rozpuszczalniki, chlor, alkohol).
 2. Gwarancja obowiązuje tylko na obszarze RP.
 3. Podstawą do rozstrzygania sporów jest prawo obowiązujące na terytorium RP.
 4. Gwarancja udzielona przez Armaturę Kraków S.A. nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu